pusty

O mnie

  • pelnomocnictwo2016

   Jestem pierwszym oficjalnym przedstawicielen TDMU w Polsce i od 7 lat profesjonalnie zajmuję się rekrutacją studentów na Państwowy Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu. Jako pierwszy w Polsce rozpocząłem promocję Uniwersytetu na Nasz kraj.

Zajmuję się również pomocą przy rekrutacji na Uniwersytet Medyczny we Lwowie.

Jeszcze jako student TDMU aktywnie uczestniczyłem w życiu uczelni. Byłem członkiem rady studenckiej, w skład której wchodziło tylko 2 obcorajowców. Jak nikt inny znam prawa i zasady panujące na Naszym Uniwersytecie. Wiem jak wyglądaja zajęcia na uniwersytecie, znam również bardzo dobrze miasto Tarnopol.

Po 3 latach nauki postanowiłem się przenieść do Polski, gdzie ukończłem studia na kierunku stomatologia.

Od września 2017 rozpoczynam również działalność naukową na UM w Tarnopolu poprzez otwarcie przewodu doktorskiego na Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Każdemu ze swoich kandydatów chętnie podpowiadam jaką uczelnie w Polsce wybrać i gdzie najkorzystniej składać dokumenty.

 

Pamiętajcie, że przed wyborem firmy, która pomaga w rekrutacji należy sprawdzić, czy osoba ta jest oficjalnym przedstawicielem. Warto też dowiedzieć się jak dobrze zna miasto i uniwersytet, bo kto lepiej pomoże przyszłym studentom jak nie osoba, która studiowała na tym uniwersytecie. 

 

Dane firmy:

lek.dent. Arkadiusz Orzechowski

"TUM"

NIP: 6922376018

REGON: 022195831


Poniżej fragment oficjalnej strony Uniwersytety Medycznego w Tarnopolu. Znajdziecie na niej Państwo link do mojej strony- pierwszego oficjalnego przedstawiciela.

Zrzut ekranu 2015-04-17 o 15.18.19


 

www.studiujnaukrainie.pl                                        tel:+48 667 527 808                                         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Nasz Facebook

W naszej galerii

Top